Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Prostěradlo PVC 200 x 230 cm černé

Prostěradlo PVC 200 x 230 cm černé

Dopřáváte si rádi erotickou masáž s použití masážních olejů? Vybavte se i dalšími pomůckami, které při této aktivitě oceníte. Jednou z nich je černé prostěradlo z PVC.

 

 

Blíže k prostěradlu z PVC

Pevné prostěradlo z PVC je oblíbené pro BDSM hrátky, při kterých dokresluje interiér, ale také při používání masážního oleje. Je totiž pevné, hladké a snadno se omývá. Prostěradlo je vyrobené z černého latexu a příjemně promění vaší postel či podlahu. Záleží na tom, kam ho umístíte.

Rozměry černého sexy prostěradla jsou 200 x 230 cm. Neobsahuje ftaláty a jeho údržba je velmi jednoduchá.

koupit


Diskuse (12 komentářů)

Jitka, (20. 11. 2012 07:19) Reagovat
Tak černé prostěradlo jistě vypadá tajemně, ale stejně bych se asi cítila jako v nějaké BDSM salonu.:)
Denisa, (23. 12. 2012 11:35) Reagovat
Ne že by přímo tohle prostěradlo zapadlo designově do naší ložnice. Na druhou stranu...účelově ho tam dát na vzbuzení vzrušení si myslím, že je to dobré...:)
Lenka, (19. 02. 2013 07:49) Reagovat
Je to rajcovní, mě se prostěradlo líbí - objednám ho a připravím manželovi překvápko. To bude koukat, až přijde do ložnice.
Jary, (23. 04. 2013 13:33) Reagovat
Mě se to také líbí. Někdy fakt stačí málo na navození příjemné atmosféry a navíc tohle vypadá dobře tajemně a ještě je to praktické, že si člověk neumaže lůžkoviny. Nedávno jsme si s přítelem hráli s rozpuštěnou čokoládou, a i když jsme se snažili ji patlat jen po sobě, tak jsme postel umazali.:)
Radka, (21. 06. 2013 05:41) Reagovat
[quote name="Jary"]Mě se to také líbí. Někdy fakt stačí málo na navození příjemné atmosféry a navíc tohle vypadá dobře tajemně a ještě je to praktické, že si člověk neumaže lůžkoviny. Nedávno jsme si s přítelem hráli s rozpuštěnou čokoládou, a i když jsme se snažili ji patlat jen po sobě, tak jsme postel umazali.:)[/quote]Tak u hrátek s čokoládou na mém prostěradle a povlečení bych se asi nedokázala dostatečně uvolnit. Pořád bych hlídala. Tohle prostěradlo mě také zaujalo a nejen tou praktičností.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Erotická masáž
Kontakty