Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Olej Lona čokoláda

Olej Lona čokoláda

Olej Lona čokoládaČokoláda je úžasné afrodiziakum. To ví téměř každý. Proto se touto vůní nechal inspirovat i přední výrobce masážních olejů, kterým je Lona.

Představujeme vám Olej Lona čokoláda. Dostanete ho v přiměřeném obsahu, který činí 130 ml. Prodává se v průhledné plastové lahvičce, která vám umožní kontrolu jeho množství. Nestane se vám tak, že dojde v nejméně vhodný okamžik.

Jde o český výrobek, který se vyznačuje vysokou kvalitou. Oleje jsou na silikonové bázi a působí jedinečně na vaše smysly, ať už se to týká čichu, ale samozřejmě i hmatu, jste-li jím masírováni. Olej podporuje pozitivní vnímání erotických doteků. Vychutnáte si každý letmý dotek vašeho partnera. Stačí jen zavřít oči a příjemně se uvolnit.

koupit

Olej Lona čokoláda má příznivou cenu. Dá se také použít jako lubrikační gel. Olej vám zaručuje také dobrou a příjemnou kluzkost.

Nemáte rádi agresivní silné vůně? Toho se u oleje Lona čokoláda bát nemusíte. Má příjemnou a nevtíravou parfumaci. Olej je bez konzervantů a je hypoalergenní. To znamená, že nemá vedlejší účinky ani na citlivé pokožce. Přípravek obsahuje kakaový extrakt se silnými antioxidanty, které budou chránit vaší pokožku.

Nechte se také hýčkat erotickou masáží, kterou bude provázet úžasná vůně čokolády.

Hledáte jinou vůni? Zkuste od stejného výrobce Olej Ambra. Jde o báječnou smyslnou vůni, která má nevtíravý nádech skořice.


Diskuse (17 komentářů)

LINDA, (30. 04. 2012 06:33) Reagovat
Zaujala mě vůně a chuť čokolády, ale myslela jsem si, že takový přípravek bude drahý. Překvapilo mě, že Lona má velmi přijatelné ceny. Už jsem stihla vyzkoušet více olejů této značky a jsem spokojená.
Klára, (10. 07. 2012 06:12) Reagovat
Zajímalo by mě, jak ten olej s čokoládovou příchutí voní. Jestli je to fakt vůně čokolády, nebo jestli v tom je cítit umělotina.
DAN, (20. 07. 2012 10:49) Reagovat
Nechtěl bych na sebe patlat žádnou imitaci čokolády. Zajímalo by mě, jestli to i jako čokoláda lepí...
Káča, (06. 09. 2012 11:02) Reagovat
Dane, tak pořád je to masážní gel a má to všechny vlastnosti masážního gelu. Nemám zkušenost přímo s gelem s příchutí čokolády, ale myslím, že vyrobené je to stejně jako jiné gely. Má to jen aroma čokolády. Volila bych asi jinou vůni, ale své kouzlo to asi má.
alexa, (26. 09. 2012 06:08) Reagovat
Určitě to nelepí jako čokoláda. I když přímo čokoláda na tělo by mohlo být také dobrý. Vždyť se i teď dělají různé čokoládové koupele.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Erotická masáž
Kontakty