Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Shunga Aphrodisia

Shunga Aphrodisia

Říká vám něco Shunga? Jde o japonský termín vyjadřující erotické umění. Nabízí různé produkty pro zpestření erotických hrátek. My vám představujeme masážní oleje, které jsou jedinečné kvality. Unese vás prožitek, který vám erotický olej přinese.

Jde o afrodiziakum, které si nad vámi získá maximální moc a vyburcuje vaše sexuální pudy na maximum.

Shunga Aphrodisia vám nabízí velké balení s obsahem 250 ml. Dlouho vám tak vydrží. Představuje jeden z nejkvalitnější olejů mající hustší a mastnější konzistenci. Masážní olej je trvanlivý.

koupit

Nejúžasnější je však jemná podmanivá vůně, která jistě dostane i vás. Masážní olej je vhodný na erotickou masáž celého těla. Je velmi hladký a dobře klouže po pokožce. To se zalíbí i vám.

Shunga Aphrodisia vám nabízí vůni růží. Je jemná a úžasná. Výrobky řady Shnga vám však nabízejí i další vůně. Jsou jimi Euphoria (květinová vůně), Sensation (levandulová vůně), Stimution (broskvová vůně), Excitation (pomerančová vůně), Libido (exotická vůně), Desire (vanilková vůně) a Passion (jablečná vůně). Vybírejte si masážní olej Shunga podle toho, která vůně vám je nejpříjemnější.

Chcete podtrhnout účinky jedinečného masážního oleje? Pusťte příjemnou hudbu, zahřejte si ruce a hlavně si dejte načas. Erotickou masáž nelze uspěchat.


Diskuse (12 komentářů)

BARBARA, (01. 06. 2012 09:15) Reagovat
Oleje Shunga jsem ještě nezkoušela (doteď jsem volila levnější a kvalitní Lona), ale půjdu do Shungy. Kamarádka mi vyprávěla, jak nádhěrně voní.
OLDA, (04. 06. 2012 11:16) Reagovat
Chci udělat radost přítelkyni a přemýšlím o SUnga Aphrodisia. Vůně růží má přítelkyně ráda, tak doufám, že to bude fakt vonět po růžích a ne po nějaké syntetice.
Zuza, (27. 09. 2012 06:43) Reagovat
Neměj strach, ta Shunga opravdu hezky voní. Já už jsem zkusila dva různý oleje a jsem spokojený. Libí se mi, že se i příjemné roztírají.
Digi, (11. 10. 2012 13:33) Reagovat
Já už jsem také zkusila více olejů Shuga a všechny mě pěkně voní. Postupně bych ráda vyzkoušela všechny. Zatím mě nejvíce voní ta s exotickou vůní. Tak uvidíme, jestli ji předčí ještě jiná vůně. Tedy u mě, každému voní něco jiného.
gita, (30. 11. 2012 17:29) Reagovat
Masážní olej Shunga máme doma, zrovna tu Ahhrodisia a mě tedy voní moc pěkně. Chceme ale pro srovnání zkusit ještě nějakou jinou vůni.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Erotická masáž
Kontakty