Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Masážní rukavice Fukuoku

Masážní rukavice Fukuoku

Dopřáváte si rádi erotické masáže? Pak by vám kromě šikovných prstů a kvalitního masážního oleje neměla chybět ani masážní rukavice Fukuoku. Pojďme si ji přiblížit.

 

Parametry masážní rukavice Fukuoku

Masážní rukavice Fukuoku je dlouhá 26 cm, z toho je použitelná délka 3 cm. Maximální průměr činí 3 cm. Rukavice má vibrace (pouze zapnutí/vypnutí), je ze středně měkkého materiálu, je voděodolná, je na tři mikrotužkové baterie, je černá a váží i s bateriemi 196 gramů. Masážní rukavice Fukuoku se dá použít na dráždění klitorisu, ale také částečně stimuluje bod G a částečně se dá použít i na anální hrátky.

Blíže k masážní rukavici Fukuoku

Hledáte-li způsoby, jak si dopřát co nejvíce sexuální stimulace, nabízíme vám nový způsob pomocí masážní rukavice Fukuoku.

Dopřejte si speciální novou erotickou hračku. Je skvělou vychytávku, kterou určitě oceníte i vy. Každý prstík bude výkonným vibrátorem, který vás dostanete na vrchol.

Velikost rukavice je univerzální a je určená na pravou ruku. Masážní rukavice se hodí na masáž krku, zad, prsou, bříška, stehen, zadečku a klitorisu. Jistě se stane oblíbenou součástí vašich postelových hrátek. Užívejte si více dráždivých chvilek pomocí nové masážní rukavicí Fakuoku.


Diskuse (19 komentářů)

DAVID, (04. 04. 2012 10:39) Reagovat
Tahle věcička mi úplně nadchla, tedy zatím jen z popisu. Mí partnerce se líbí různé masáže a smyslné dráždění, takže jí zkusím překvapit touto rukavicí. Doufám, že splní moje očekávání.
JITKA, (30. 04. 2012 10:29) Reagovat
Mě touhle rukavicí překvapil partner. Zavázal mě oči a pak začal jezdit po celém těle. bylo to velmi vzrušující a hlavně jsem nevěděla, jak to dělá...Můžu doporučit.
Alice, (07. 06. 2012 10:15) Reagovat
Také mě nadchla, tak jsem si ji pořídila je to pěkná hračička. Hraju si s ní téměř každý den.:
Klárka, (12. 06. 2012 08:14) Reagovat
Tak to je síla...Nevěděla jsem, že něco takového vůbec existuje. Vypadá to fakt lákavě. Co si erotický průmysl všechno nevymyslí...:)
Britney, (23. 10. 2012 13:32) Reagovat
[quote name="DAVID"]Tahle věcička mi úplně nadchla, tedy zatím jen z popisu. Mí partnerce se líbí různé masáže a smyslné dráždění, takže jí zkusím překvapit touto rukavicí. Doufám, že splní moje očekávání.[/quote]Mě nadchla nejen z popisu, ale hlavně ve skutečnosti. Je to vzrůšo, byla jsem z toho úplně hotová.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Erotická masáž
Kontakty