Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Shiatsu čokoláda máta - jedlý olej 100ml

Shiatsu čokoláda máta - jedlý olej 100ml

Vaše smysly jistě úžasně navnadí tento jedinečný masážní olej Shiatsu čokoláda máta.

Oceníte nejen jeho úžasnou a originální vůni, ale i to, že ho lze použít k masáži i k lubrikaci. Je jedlý a dobře voní. S pomocí tohoto oleje si vytvoříte jedinečnou atmosféru protkanou sexuálním vzrušením.

Olej je velmi kvalitní. Dobře se vstřebává do pokožky a nedělá skvrny. Díky mátě je vůně také velmi osvěžující.

 

Při hrátkách s tímto masážním olejem se nemusíte bát, že vnikne do intimních partií. Vůbec to totiž nevadí. Shiatsu masážní olej můžete i olíznout. Chutná velmi dobře, ale především nádherně voní.

Výrobek byl dermatologicky testovaný a dostanete ho v 100 ml balení, které vydrží na pět masáží celého těla.

Tyto masážní oleje vám však nabízí mnohé nádherné a podmanivé vůně, která vás dostanou. Jednou z nich je i masážní olej s vůní skořice. Máte-li ji rádi, určitě si vám bude zamlouvat spojit si ji se sexuálním vjemem.

Užijte si jedinečnou erotickou masáž doprovázenou omamnou vůní čokolády a máty. Zvolit můžete i jiné vůně.


Diskuse (18 komentářů)

Lenka, (21. 02. 2013 08:09) Reagovat
[quote name="Maryčka"]Tak každého vzrušuje něco jiného. Já mám hodně vůní, které jsou pro mě příjemné a které bych pro tento účel zvolila. Klidně třeba vanilku či levanduli.[/quote]Pro mě je levandule a vanilka vhodnou vůní do domácnosti nebo do auta, ale ne jako erotický masáží olej. To volím spíš něco neobvyklejšího. Stejně jako Ajda dávám přednost spíš kořeněným vůním. Mají pro mě nádech smyslnosti. Vanilka a levandule je fajn, ale neasociuje mi to nic erotického.
Llinda, (21. 03. 2013 10:12) Reagovat
Pro mě je každá příjemná vůně vhodná pro erotickou masáž. Nemusí jít ani o oleje přímo určené za tímto účelem. I když ty mají zase nevýhodu v tom, že by se neměly dostat na intimní partie.
Dana, (08. 10. 2013 06:34) Reagovat
A když je jedlý, znamená to, že se vám může dostat do pusy a nebo, že je vyloženě i dobrý - třeba na slízávání z partnera - něco jako, když použijete šlehačku. Díky za radu.
Tom, (08. 04. 2014 12:22) Reagovat
Tak já bych řekl, že na slízávání partnera jo, ale že by zase ho člověk neměl zkonzumovat moc,alespoň myslím. S tímhle masážním gelem nemám žádné zkušenosti, ale láká mě zkusit mátu a čokoládu v jednom.
Linda, (05. 12. 2014 06:27) Reagovat
Hm...dokážu si představit, že vůně tohohle masážního gelu podněcuje sexuální fantazii...My jsme vyzkoušeli různé vůně, ale ještě nic s čokoládou. Ani se značkou ještě nemáme zkušenosti, ale asi zkusíme...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Erotická masáž
Kontakty