Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Shunga Aphrodisia

Shunga Aphrodisia

Říká vám něco Shunga? Jde o japonský termín vyjadřující erotické umění. Nabízí různé produkty pro zpestření erotických hrátek. My vám představujeme masážní oleje, které jsou jedinečné kvality. Unese vás prožitek, který vám erotický olej přinese.

Jde o afrodiziakum, které si nad vámi získá maximální moc a vyburcuje vaše sexuální pudy na maximum.

Shunga Aphrodisia vám nabízí velké balení s obsahem 250 ml. Dlouho vám tak vydrží. Představuje jeden z nejkvalitnější olejů mající hustší a mastnější konzistenci. Masážní olej je trvanlivý.

koupit

Nejúžasnější je však jemná podmanivá vůně, která jistě dostane i vás. Masážní olej je vhodný na erotickou masáž celého těla. Je velmi hladký a dobře klouže po pokožce. To se zalíbí i vám.

Shunga Aphrodisia vám nabízí vůni růží. Je jemná a úžasná. Výrobky řady Shnga vám však nabízejí i další vůně. Jsou jimi Euphoria (květinová vůně), Sensation (levandulová vůně), Stimution (broskvová vůně), Excitation (pomerančová vůně), Libido (exotická vůně), Desire (vanilková vůně) a Passion (jablečná vůně). Vybírejte si masážní olej Shunga podle toho, která vůně vám je nejpříjemnější.

Chcete podtrhnout účinky jedinečného masážního oleje? Pusťte příjemnou hudbu, zahřejte si ruce a hlavně si dejte načas. Erotickou masáž nelze uspěchat.


Diskuse (12 komentářů)

Eli, (31. 08. 2015 16:19) Reagovat
Erotickou masáž bych si dala líbit zrovna dnes a to můj manžel je až do noci v práci. Chjo.
Bára, (07. 02. 2016 11:56) Reagovat
O této značce jsem slyšela. Kamarádka říkala, že moc pěkně voní, ale nevím, jakou má vůni. Dívám se, jaké existují a škoda že si to nemůžu očichnout. Máte taky nějakou doma, nebo máte zkušenosti s více vůněmi. Kterou byste mi případně doporučili? Děkuji.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Erotická masáž
Kontakty