Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Shunga Aphrodisia

Shunga Aphrodisia

Říká vám něco Shunga? Jde o japonský termín vyjadřující erotické umění. Nabízí různé produkty pro zpestření erotických hrátek. My vám představujeme masážní oleje, které jsou jedinečné kvality. Unese vás prožitek, který vám erotický olej přinese.

Jde o afrodiziakum, které si nad vámi získá maximální moc a vyburcuje vaše sexuální pudy na maximum.

Shunga Aphrodisia vám nabízí velké balení s obsahem 250 ml. Dlouho vám tak vydrží. Představuje jeden z nejkvalitnější olejů mající hustší a mastnější konzistenci. Masážní olej je trvanlivý.

koupit

Nejúžasnější je však jemná podmanivá vůně, která jistě dostane i vás. Masážní olej je vhodný na erotickou masáž celého těla. Je velmi hladký a dobře klouže po pokožce. To se zalíbí i vám.

Shunga Aphrodisia vám nabízí vůni růží. Je jemná a úžasná. Výrobky řady Shnga vám však nabízejí i další vůně. Jsou jimi Euphoria (květinová vůně), Sensation (levandulová vůně), Stimution (broskvová vůně), Excitation (pomerančová vůně), Libido (exotická vůně), Desire (vanilková vůně) a Passion (jablečná vůně). Vybírejte si masážní olej Shunga podle toho, která vůně vám je nejpříjemnější.

Chcete podtrhnout účinky jedinečného masážního oleje? Pusťte příjemnou hudbu, zahřejte si ruce a hlavně si dejte načas. Erotickou masáž nelze uspěchat.


Diskuse (12 komentářů)

Sylva, (27. 03. 2013 08:13) Reagovat
My máme s partnerem doma jiný masážní gel (není to Shunga), ale také voní krásně. Ale třeba jiné gely od té značky ani moc ne. Když bych kupovala gely naslepo, tak asi jedině tu Shungu. Od ní jsme ještě neměli masážní gel, který by nám nevoněl.
Andrea, (19. 04. 2013 05:29) Reagovat
Tak asi tu Shungu také zkusím, když si jí všichni tak pochvalujete. Snad se nám bude také zamlouvat. Chci překvapit přítele na jeho narozky celkově hezkým večerem, a to i včetně masáže.:)
Míša, (23. 07. 2013 07:03) Reagovat
[quote name="BARBARA"]Oleje Shunga jsem ještě nezkoušela (doteď jsem volila levnější a kvalitní Lona), ale půjdu do Shungy. Kamarádka mi vyprávěla, jak nádhěrně voní.[/quote]I ta Lona hezky voní, ale ta Shunga bude asi luxusnější. Nevím - zkušenosti s ní zatím nemám.
Eva, (02. 08. 2013 06:51) Reagovat
V článku se píše, že je masáží olej trvanlivý. Nevíte, jak dlouho vydrží otevřený? Zaujal mě a ráda bych ho sobě a partnerovi koupila, ale je to větší balení, tak aby nám dlouho vydržel...
Marie, (29. 11. 2014 12:33) Reagovat
[quote name="Eva"]V článku se píše, že je masáží olej trvanlivý. Nevíte, jak dlouho vydrží otevřený? Zaujal mě a ráda bych ho sobě a partnerovi koupila, ale je to větší balení, tak aby nám dlouho vydržel...[/quote]Já nevím, jak dlouho vydrží masážní gel Shunga, ale mám doma masážní gel od jiné značky. Máme ho otevřený téměř rok a je stále v pořádku. Já myslím, že tyhle gely mají celkově dlouhou trvanlivost, zvlášť když jde o kvalitní značku.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Erotická masáž
Kontakty