Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Masážní rukavice Fukuoku

Masážní rukavice Fukuoku

Dopřáváte si rádi erotické masáže? Pak by vám kromě šikovných prstů a kvalitního masážního oleje neměla chybět ani masážní rukavice Fukuoku. Pojďme si ji přiblížit.

 

Parametry masážní rukavice Fukuoku

Masážní rukavice Fukuoku je dlouhá 26 cm, z toho je použitelná délka 3 cm. Maximální průměr činí 3 cm. Rukavice má vibrace (pouze zapnutí/vypnutí), je ze středně měkkého materiálu, je voděodolná, je na tři mikrotužkové baterie, je černá a váží i s bateriemi 196 gramů. Masážní rukavice Fukuoku se dá použít na dráždění klitorisu, ale také částečně stimuluje bod G a částečně se dá použít i na anální hrátky.

Blíže k masážní rukavici Fukuoku

Hledáte-li způsoby, jak si dopřát co nejvíce sexuální stimulace, nabízíme vám nový způsob pomocí masážní rukavice Fukuoku.

Dopřejte si speciální novou erotickou hračku. Je skvělou vychytávku, kterou určitě oceníte i vy. Každý prstík bude výkonným vibrátorem, který vás dostanete na vrchol.

Velikost rukavice je univerzální a je určená na pravou ruku. Masážní rukavice se hodí na masáž krku, zad, prsou, bříška, stehen, zadečku a klitorisu. Jistě se stane oblíbenou součástí vašich postelových hrátek. Užívejte si více dráždivých chvilek pomocí nové masážní rukavicí Fakuoku.


Diskuse (19 komentářů)

Zdeněk, (22. 07. 2013 05:42) Reagovat
Úplně to vidím. Koupil bych tuhle hračku, zavázal bych partnerce oči a začal bych ji dráždit, myslím, že by efekt byl podpořený ještě tím, že by vůbec nevěděla, o co se jedná.:)
Anežka, (20. 09. 2013 16:43) Reagovat
Celkovou masáž těla touhle rukavicí zakončenou drážděním na citlivých místečkách...To by se mi líbilo. V poslední dobou se s partnerem také více masírujeme a koupi-li jsme si i masážní krémy, a ta rukavice by tomu dodala grády...
Alexa, (07. 11. 2013 11:35) Reagovat
Nemáte někdo zkušenosti s tím, jak dlouho vydrží baterie v rukavice. Docela by mě to zajímalo a třeba i jestli se dobře vyměňují. Možná si ji koupím, spíš na své vlastní hrátky. Ráda se při masturbaci dotýkám sama sebe po celém těle. To by mohlo být dobré. Asi i na vzájemné dráždění to může být dobré, ale partnera zrovna nemám.
Helča, (20. 01. 2014 15:47) Reagovat
Mě by zajímalo, jestli, když je univerzální, jestli dobře drží na menší ruce, jestli nesklouzává...Ráda bych si ji koupila a připravila překvapení pro svého partnera...:)
Zbyněk, (21. 05. 2014 11:34) Reagovat
Tak přesně něco takovýho jsme hledal. Moje mladá zbožňuje dotýkání, škádlení a celkově dlouhý předehry a jak jí znám, tak tohle jí určitě dostane.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Erotická masáž
Kontakty