Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Masážní rukavice Fukuoku

Masážní rukavice Fukuoku

Dopřáváte si rádi erotické masáže? Pak by vám kromě šikovných prstů a kvalitního masážního oleje neměla chybět ani masážní rukavice Fukuoku. Pojďme si ji přiblížit.

 

Parametry masážní rukavice Fukuoku

Masážní rukavice Fukuoku je dlouhá 26 cm, z toho je použitelná délka 3 cm. Maximální průměr činí 3 cm. Rukavice má vibrace (pouze zapnutí/vypnutí), je ze středně měkkého materiálu, je voděodolná, je na tři mikrotužkové baterie, je černá a váží i s bateriemi 196 gramů. Masážní rukavice Fukuoku se dá použít na dráždění klitorisu, ale také částečně stimuluje bod G a částečně se dá použít i na anální hrátky.

Blíže k masážní rukavici Fukuoku

Hledáte-li způsoby, jak si dopřát co nejvíce sexuální stimulace, nabízíme vám nový způsob pomocí masážní rukavice Fukuoku.

Dopřejte si speciální novou erotickou hračku. Je skvělou vychytávku, kterou určitě oceníte i vy. Každý prstík bude výkonným vibrátorem, který vás dostanete na vrchol.

Velikost rukavice je univerzální a je určená na pravou ruku. Masážní rukavice se hodí na masáž krku, zad, prsou, bříška, stehen, zadečku a klitorisu. Jistě se stane oblíbenou součástí vašich postelových hrátek. Užívejte si více dráždivých chvilek pomocí nové masážní rukavicí Fakuoku.


Diskuse (19 komentářů)

Klára, (17. 06. 2014 07:01) Reagovat
Moc pěkná rukavice. Že bych ji pořídila příteli? S tou by mě mohl hladit pořád a všude a já bych mu to samozřejmě oplácela.:) Jen o tom píšu a mám z toho husinu.:)
Anežka, (07. 08. 2014 05:29) Reagovat
S touhle rukavičkou bych si dala říct. Vypadá fakt slibně. Původně jsme si chtěla koupit na postelové hrátky s přítelem spíš nějaký erekční kroužek nebo tak něco, ale tohle by mohlo být zajímavější.
Jitka, (17. 07. 2015 15:55) Reagovat
Úplně mě mrazí, když si představují, jak mě s ní někdo hladí či masíruje. Musí to být super. Taky bych ráda věděla, jestli někdo nemá zkušenosti s tím, jak silné jsou ty vibrace. Vím, že už tu ta otázka byla, ale bohužel bez odpovědi.
Kit, (04. 05. 2016 07:07) Reagovat
Zajímavá rukavice...:) Máte ji někdo doma? Zvláštní představa hrátek v rukavicích. Ale fantazie se meze nekladou.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Erotická masáž
Kontakty