Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Masážní rukavice Fukuoku

Masážní rukavice Fukuoku

Dopřáváte si rádi erotické masáže? Pak by vám kromě šikovných prstů a kvalitního masážního oleje neměla chybět ani masážní rukavice Fukuoku. Pojďme si ji přiblížit.

 

Parametry masážní rukavice Fukuoku

Masážní rukavice Fukuoku je dlouhá 26 cm, z toho je použitelná délka 3 cm. Maximální průměr činí 3 cm. Rukavice má vibrace (pouze zapnutí/vypnutí), je ze středně měkkého materiálu, je voděodolná, je na tři mikrotužkové baterie, je černá a váží i s bateriemi 196 gramů. Masážní rukavice Fukuoku se dá použít na dráždění klitorisu, ale také částečně stimuluje bod G a částečně se dá použít i na anální hrátky.

Blíže k masážní rukavici Fukuoku

Hledáte-li způsoby, jak si dopřát co nejvíce sexuální stimulace, nabízíme vám nový způsob pomocí masážní rukavice Fukuoku.

Dopřejte si speciální novou erotickou hračku. Je skvělou vychytávku, kterou určitě oceníte i vy. Každý prstík bude výkonným vibrátorem, který vás dostanete na vrchol.

Velikost rukavice je univerzální a je určená na pravou ruku. Masážní rukavice se hodí na masáž krku, zad, prsou, bříška, stehen, zadečku a klitorisu. Jistě se stane oblíbenou součástí vašich postelových hrátek. Užívejte si více dráždivých chvilek pomocí nové masážní rukavicí Fakuoku.


Diskuse (19 komentářů)

Mirka, (21. 11. 2012 11:57) Reagovat
Fakt je to takovej odvaz? Když jsme si tady o ní četla článek, nadchlo mi to, ale říkala jsem si, jestli to má ten efekt, aby to opravdu vzrušovalo, ale asi jo.:) Vážně uvažuju o koupi.:) Je někdo, kdo to doma má a zklamalo ho to?
Lída, (28. 12. 2012 18:29) Reagovat
[quote name="Mirka"]Fakt je to takovej odvaz? Když jsme si tady o ní četla článek, nadchlo mi to, ale říkala jsem si, jestli to má ten efekt, aby to opravdu vzrušovalo, ale asi jo.:) Vážně uvažuju o koupi.:) Je někdo, kdo to doma má a zklamalo ho to?[/quote]Každého může vzrušovat něco jiného, takže možná najdeš i negativní recenze, ale za mě - super. Jestli máš ráda dotyky, mazlení atd., líbit se ti tahle hračička určitě bude.
Monika, (22. 01. 2013 12:03) Reagovat
Nedávno jsme si tuhle rukavici koupila a líbí se mi. Navzájem si s ní s partnerem hrajeme a je to zase trošku o něčem jiném, takže nové vzrušení v posteli...:) Mysím, že nás jen tak neomrzí.
Andrea, (30. 01. 2013 07:40) Reagovat
[quote name="Monika"]Nedávno jsme si tuhle rukavici koupila a líbí se mi. Navzájem si s ní s partnerem hrajeme a je to zase trošku o něčem jiném, takže nové vzrušení v posteli...:) Mysím, že nás jen tak neomrzí.[/quote]A jak silné jsou vibrace? Dá se to přirovnat alespoň k menším vibracím u vibrátora, nebo je to ještě menší. V tomhle ohledu si to moc nedokážu představit. Díky za případné doplnění info.
Kamil, (22. 05. 2013 06:24) Reagovat
Jen na pravou ruku? A co my leváci...Ale stejně o ní uvažuju. Myslím, že bych dráždění své partnerky s touhle rukavicí zvládl i pravačkou...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Erotická masáž
Kontakty