Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Olej Lona čokoláda

Olej Lona čokoláda

Olej Lona čokoládaČokoláda je úžasné afrodiziakum. To ví téměř každý. Proto se touto vůní nechal inspirovat i přední výrobce masážních olejů, kterým je Lona.

Představujeme vám Olej Lona čokoláda. Dostanete ho v přiměřeném obsahu, který činí 130 ml. Prodává se v průhledné plastové lahvičce, která vám umožní kontrolu jeho množství. Nestane se vám tak, že dojde v nejméně vhodný okamžik.

Jde o český výrobek, který se vyznačuje vysokou kvalitou. Oleje jsou na silikonové bázi a působí jedinečně na vaše smysly, ať už se to týká čichu, ale samozřejmě i hmatu, jste-li jím masírováni. Olej podporuje pozitivní vnímání erotických doteků. Vychutnáte si každý letmý dotek vašeho partnera. Stačí jen zavřít oči a příjemně se uvolnit.

koupit

Olej Lona čokoláda má příznivou cenu. Dá se také použít jako lubrikační gel. Olej vám zaručuje také dobrou a příjemnou kluzkost.

Nemáte rádi agresivní silné vůně? Toho se u oleje Lona čokoláda bát nemusíte. Má příjemnou a nevtíravou parfumaci. Olej je bez konzervantů a je hypoalergenní. To znamená, že nemá vedlejší účinky ani na citlivé pokožce. Přípravek obsahuje kakaový extrakt se silnými antioxidanty, které budou chránit vaší pokožku.

Nechte se také hýčkat erotickou masáží, kterou bude provázet úžasná vůně čokolády.

Hledáte jinou vůni? Zkuste od stejného výrobce Olej Ambra. Jde o báječnou smyslnou vůni, která má nevtíravý nádech skořice.


Diskuse (17 komentářů)

Olina, (09. 10. 2012 10:02) Reagovat
No, nevím, jak vy, ale já se v čokoládě koupat nemusím. Stačí mi, když si ji občas dám k jídlu, ale masážní olej s vůní čokolády mě nahlodal.:)
Baruna, (28. 01. 2013 07:52) Reagovat
Tak do teď jsme s přítelem používali hlavně citrusové nebo květinové vůně, ale změna by mohla být dobrá. Ta čokoláda je dobrá. Možná i nějaké kořenité vůně by mohly být hodně smyslné...
Jitka, (20. 05. 2013 08:21) Reagovat
Já si osobně myslím, že jako nápad na vůni to je dobré. Asi brzy připravím partnerovi překvapení v podobě erotické masáže. Občas se takhle rádi navzájem překvapujeme s něčím novým. Má to náboj. Občas si zahrajeme nějakou hru. I různé oblečky rádi používáme. Je to super.
Miri, (10. 09. 2013 12:08) Reagovat
Jitko, to docela závidím. Já jsem se párkrát manžela snažila překvapit něčím netradičním, ale zdá se, že na to vůbec není - nějaké experimentování. Nejenže nehrozí, že mě podobně překvapí, ale ani mojí snahu nijak neoceńuje.:(
Ingrid, (05. 12. 2013 07:27) Reagovat
To musí fakt krásně vonět...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Erotická masáž
Kontakty