Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Olej Lona čokoláda

Olej Lona čokoláda

Olej Lona čokoládaČokoláda je úžasné afrodiziakum. To ví téměř každý. Proto se touto vůní nechal inspirovat i přední výrobce masážních olejů, kterým je Lona.

Představujeme vám Olej Lona čokoláda. Dostanete ho v přiměřeném obsahu, který činí 130 ml. Prodává se v průhledné plastové lahvičce, která vám umožní kontrolu jeho množství. Nestane se vám tak, že dojde v nejméně vhodný okamžik.

Jde o český výrobek, který se vyznačuje vysokou kvalitou. Oleje jsou na silikonové bázi a působí jedinečně na vaše smysly, ať už se to týká čichu, ale samozřejmě i hmatu, jste-li jím masírováni. Olej podporuje pozitivní vnímání erotických doteků. Vychutnáte si každý letmý dotek vašeho partnera. Stačí jen zavřít oči a příjemně se uvolnit.

koupit

Olej Lona čokoláda má příznivou cenu. Dá se také použít jako lubrikační gel. Olej vám zaručuje také dobrou a příjemnou kluzkost.

Nemáte rádi agresivní silné vůně? Toho se u oleje Lona čokoláda bát nemusíte. Má příjemnou a nevtíravou parfumaci. Olej je bez konzervantů a je hypoalergenní. To znamená, že nemá vedlejší účinky ani na citlivé pokožce. Přípravek obsahuje kakaový extrakt se silnými antioxidanty, které budou chránit vaší pokožku.

Nechte se také hýčkat erotickou masáží, kterou bude provázet úžasná vůně čokolády.

Hledáte jinou vůni? Zkuste od stejného výrobce Olej Ambra. Jde o báječnou smyslnou vůni, která má nevtíravý nádech skořice.


Diskuse (17 komentářů)

Jana, (12. 02. 2014 18:48) Reagovat
Ingrid, to myslíš opravdu nebo ironicky? Já právě si představuju, jak voní čokoláda a pořádně si to nedokážu vybavit. Vím, že jsem měla ráda vůně, když se doma peče, ale to není přímo vůně čokolády, ale láká mi to zkusit, zvlášť jestli jde o jedlý masážní olej.:)
Petra, (23. 07. 2014 07:06) Reagovat
Já myslím, že vůně čokolády má svý kouzlo. Zkus rozehřát čokoládu a uvidíš, jak voní. Sice ne tak pronikavě jako jiné vůně, ve kterých se vyrábí masážní oleje, ale tak nemusí jít o silnou vůni, aby měla příjemný erotický podkres.
Jana, (05. 09. 2014 06:17) Reagovat
masážní olej s čokoládovou příchutí máme doma a jsme s ním plně spokojeni. Možná jsem také měla trochu pochybnosti, když ho partner přinesl domů, čekala jsem jinou vůni, ale je fakt smyslná, alespoň pro nás.
Bára, (05. 02. 2015 10:06) Reagovat
Masážní oleje jsou úžasně inspirující. Neznám lepší předehru. Vyzkoušeli jsme s mým milým už hodně různých masážních olejů a k tomu s čokoládovou příchutí se rádi vracíme. Co naopak nemusím, jsou příliš přeslazené vůně, ale takovou jsme měli snad jen jednu. Jinak ze všemi jsme byli spokojeni.
Jitka, (09. 06. 2015 12:27) Reagovat
Tu Lonu s manželem používáme už hodně dlouho a jsme celkem spokojený, ale rádi bychom vyzkoušeli i jiné vůně. Neznáte podobnou značku se stejným poměrem cena/výkon? Díky za tip.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Erotická masáž
Kontakty