Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Olej Lona čokoláda

Olej Lona čokoláda

Olej Lona čokoládaČokoláda je úžasné afrodiziakum. To ví téměř každý. Proto se touto vůní nechal inspirovat i přední výrobce masážních olejů, kterým je Lona.

Představujeme vám Olej Lona čokoláda. Dostanete ho v přiměřeném obsahu, který činí 130 ml. Prodává se v průhledné plastové lahvičce, která vám umožní kontrolu jeho množství. Nestane se vám tak, že dojde v nejméně vhodný okamžik.

Jde o český výrobek, který se vyznačuje vysokou kvalitou. Oleje jsou na silikonové bázi a působí jedinečně na vaše smysly, ať už se to týká čichu, ale samozřejmě i hmatu, jste-li jím masírováni. Olej podporuje pozitivní vnímání erotických doteků. Vychutnáte si každý letmý dotek vašeho partnera. Stačí jen zavřít oči a příjemně se uvolnit.

koupit

Olej Lona čokoláda má příznivou cenu. Dá se také použít jako lubrikační gel. Olej vám zaručuje také dobrou a příjemnou kluzkost.

Nemáte rádi agresivní silné vůně? Toho se u oleje Lona čokoláda bát nemusíte. Má příjemnou a nevtíravou parfumaci. Olej je bez konzervantů a je hypoalergenní. To znamená, že nemá vedlejší účinky ani na citlivé pokožce. Přípravek obsahuje kakaový extrakt se silnými antioxidanty, které budou chránit vaší pokožku.

Nechte se také hýčkat erotickou masáží, kterou bude provázet úžasná vůně čokolády.

Hledáte jinou vůni? Zkuste od stejného výrobce Olej Ambra. Jde o báječnou smyslnou vůni, která má nevtíravý nádech skořice.


Diskuse (17 komentářů)

Jeana, (29. 12. 2015 15:40) Reagovat
Zkusím to. Mám citlivou pokožku, tak doufám, že mi jí to nepodráždí. Hledám právě něco citlivého k pokožce. Před lety jsem zkoušela lubrikační gel (nějaký levný, ani nevím značku) a nedělal mi úplně dobře.
L., (02. 04. 2016 12:18) Reagovat
Tak člověk nemusí mít hodně citlivou pleť, aby mul některé levné lubrikační gely neudělaly dobře. On je v nich docela velký rozdíl. Také jsem zjistila, že co se týče gelu (lubrikačního či masážního), je lepší si za kvalitu připlatit.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Erotická masáž
Kontakty